Země / Jazyk

Grace Dental

Čistička vzduchu speciálně určená pro stomatologii

 

Unikátní čistička s dentálním filtrem k odstranění výparů rtuti v ordinaci Plymovent Grace Dental

Vnitřní ovzduší v zubní ordinaci bývá znečištěno například rtutí, polétavými částicemi kovu či porcelánu, keramickými částicemi, chemickými desinfekčními prostředky a monomery. Vyskytují se zde také baktérie a viry z úst pacientů.

 

Vlastnosti

  • Vysoký filtrační výkon
  • Snadné ovládání jedním otočným ovladačem
  • Tišší než průměrný stolní počítač
  • Snadné umístění – potřebná plocha pouhých 29 x 38 cm

Čistička Grace Dental vytváří příjemné pracovní i obytné prostředí; čisté vnitřní ovzduší má prokazatelně pozitivní vliv na osobní výkonnost a produktivitu. Při práci s amalgámem, či při jeho odstraňování, se do vzduchu uvolňuje velké množství rtuťových par.

 

Nezávislé vědecké studie prokázaly, že existuje příčinná souvislost mezi nebezpečnými chemickými sloučeninami používanými v stomatologické praxi a respiračními problémy, kontaktní dermatitidou, plicními problémy a alergickými reakcemi u pracovníků v tomto oboru. Tyto negativní účinky mohou znamenat vážné nebezpečí pro zdraví personálu pracujícího v zubním lékařství.

 

Čističky vzduchu Plymovent vzduch recirkulují, čímž nedochází ke ztrátě draze ohřátého vzduchu. Grace je standardně dodávána s kapslemi FreeBreeze, takže vyčištěný vzduch vždy čerstvě voní.

 

Díky svému stylovému designu se čistička Grace hodí do každého interiéru. Zařízení je tiché a velmi snadné na ovládání. Použití nachází především v kancelářích, obývacích pokojích a v lékařské či dentální praxi. Čistička potřebuje pouhých 29 x 38 cm podlahové plochy.

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Product data sheet EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace