Země / Jazyk

Hadicové navijáky a stahovací zařízení

Nabízíme vysoce kvalitní hadicové navijáky a stahovací zařízení k odstranění výfukových zplodin ve Vaší dílně. Díky naší široké nabídce Vám můžeme nabídnout řešení vhodné pro Vaše potřeby i finanční možnosti a zároveň zajistit zdravé pracovní prostředí pro Vaše mechaniky.

SER

Pružinový hadicový naviják SER je navržen pro navíjení hadice pomocí pružiny. Tento naviják doporučujeme použít v běžných autoservisech, kde můžete snadno dosáhnout na hadici.

MHR

Hadicový naviják MHR navíjí odsávací hadici pomocí elektromotoru. Doporučujeme použít tento navíjecí buben v servisních dílnách pro běžné a lehké užitkové vozy s vysokými stropy, kde jsou používány mostové jeřáby.

MER

Motorizovaný naviják MER také využívá elektromotoru, tentokrát s vysokým točivým momentem. Tento navíjecí buben doporučujeme použít v dílnách lehkých a těžkých užitkových vozidel, kde jsou použity těžké hadice a hubice, a tam, kde jsou používány mostové jeřáby.

FE / FEF

Stahovací zařízení FE je jednoduchým a ekonomickým řešením při odsávání výfukových plynů na více stanovištích za použití centrálního odsávacího systému. Tuto aplikaci doporučuje pro malé dílny s omezeným pracovním prostorem.

FEB

Výložníkové rameno FEB je určeno k pokrytí rozsáhlé plochy pomocí jednoduchého stahovacího zařízení. FEB lze připojit na centrální odsávací systém nebo samostatný ventilátor - v závislosti na dispozici a možnostech dílny.

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace