Země / Jazyk

Kolejnicové systémy

Naše kolejnicové systémy představují pružná řešení pro oblast odvodu výfukových plynů motorových vozidel v různých aplikacích. Pracovní rozsah systémů je dán délkou kolejnic. Naše kolejnicové systémy umožňují snadné rozšíření přidáním pojízdných kladek nebo dodatečných hadicových navijáků.

SBT

Systém SBT (z anglického Sliding Ballancer Track - Kolej s posuvným vyvažovacím navijákem) nastavil nový celosvětový standard pro odvod výfukových plynů požárních vozidel a vozidel záchranné služby. SBT je upřednostňovaným systémem pro tzv. „back-in“ aplikace, neboli aplikace, kdy jednotlivě stojící vozidla zacouvávají do svých garážových stání.

STR

Průběžný kolejnicový systém STR (z anglického Straight Rail - přímá kolejnice) je určen pro tzv. „drive through“ aplikace, tzn. pro průjezdná stání nebo stání, kde parkují až 4 vozidla za sebou.

VSR

Systém VSR (z anglického Vertical Stack Rail - Kolejnice pro vertikální výfukové potrubí) je řešením pro vozidla, která mají výfukové potrubí vyvedeno nahoru a potřebují se pohybovat po svém parkovacím stání. 

MRP

Systém MRP (z anglického Mini Rail Profile - Mini kolejnicový profil) je pružným kolejnicovým systémem odvodu výfukových plynů určeným pro opravny motorových vozidel.

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace