Země / Jazyk

Mobilní filtrační jednotky (dýmy ze svařování)

Tyto mobilní odsávací jednotky dýmů ze svařování jsou kompatibilní s odsávacími rameny Plymovent. Všechny mobilní jednotky poskytují zvýšenou flexibilitu. To umožňuje svařování i na pracovištích a místech, kde není možno použít pevně umístěné stacionární jednotky.

PHV

PHV je vysoko-podtlaková přenosná jednotka o velikosti vysavače. Může být použita kdekoliv – i na místech, která nejsou (nebo jen těžce) dostupná stacionárními a velkými mobilními jednotkami.

MFD

Základem této mobilní jednotky je mechanický DuraFilter. Je kompatibilní s plastovými odsávacími rameny Flex a UltraFlex. Je navržena na občasné i pravidelné svařování suchých materiálů.

MFS

Mobilní jednotka založená na principu samočisticího filtru. Kompatibilní s plastovými odsávacími rameny Flex a UltraFlex. Určená pro intenzivní svařování suchých materiálů.

MFE

Mobilní jednotka MFE je vhodná pro odsávání dýmů vzniklých při svařování zaolejované oceli. Otevřená konstrukce filtru zaručuje konstantní odsávací výkon. Je kompatibilní s plastovými odsávacími rameny Flex a UltraFlex.

MobileGo

Základní řada mobilních filtračních jednotek na svařovací dýmy. Modely MobileGo jsou vhodné pro odsávání zplodin ze svařování jak klasické, tak nerezové oceli. Jednotky MobileGo jsou kompatibilní s kovovými a hadicovými odsávacími rameny. Jsou určeny pro příležitostné svařování.

MobilePro

Robustní a stabilní mobilní jednotka MobilePro je vhodná pro širokou škálu svářecích aplikací, jako jsou MIG, MAG, TIG, GMAW, FCAW či svařování obalenou elektrodou. Mobilní jednotku MobilePro je potřeba vybavit odsávacím ramenem v požadované délce: hadicovým EconomyArm nebo kovovým KUA.

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace