Země / Jazyk

O nás

Spolupráce


Společnost JVB Engineering s.r.o. byla založena v roce 1992. V roce 2003 si nás společnost Euromate (nyní Plymovent) vybrala jako svého výhradního autorizovaného distributora pro ČR v oblasti odsávání a filtrace cigaretového kouře, prachu, pylu a ostatních škodlivin v kancelářských prostorách a v gastronomii. Spolupráce se úspěšně rozvíjela a od roku 2005 jsme rozšířili portfolio i o oblast průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. V roce 2008 jsme se stali jediným a výhradním distributorem všech produktů společnosti Euromate na českém a slovenském trhu.  Po vytvoření jednotné světové značky Plymovent v roce 2011, která vznikla sloučením společností Euromate, Plymovent a ostatních společností holdingu Clean Air Group, jsme se stali výhradním distributorem výrobků, řešení a služeb společnosti Plymovent v České republice a na Slovensku. V obou zemích spolupracujeme s celou řadou distributorů a obchodních partnerů.


Naše vizitka – naši zákazníci


To, že produkty společnosti Plymovent představují špičku na trhu v oblasti odsávání a filtrace škodlivin, netvrdíme my, ale naši spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vrací. Při návrhu ideálního řešení Vám spočítáme vliv našich systémů na snížení koncentrace škodlivin v pracovním prostředí a v závislosti na stupni znečištění Vám garantujeme životnost filtračních kazet. Naše systémy se vyznačují nízkými provozními náklady. V případě Vašeho požadavku Vám spočítáme úsporu energie při použití našich moderních technologií. Skladem držíme velké množství náhradních dílů a naši servisní technici jsou připraveni dorazit k Vám do 48 hodin od nahlášení závady. Pokud to bude situace vyžadovat, budeme u Vás ještě rychleji. A když se přeci jen něco zadrhne, věřte, že uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni. Při návrhu ideálního řešení odsávání a filtrace Vás rádi navštívíme, abychom spolu pro Vás vybrali to nejlepší řešení, které bude odpovídat Vaším potřebám i finančním možnostem. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi dotazy. Svěřte své problémy do rukou odborníků. Každý Váš problém je pro nás výzvou.

Plymovent je významným globálním hráčem na trhu produktů, systémů a služeb pro odsávání a filtraci vzduchu. Nabízíme řešení pro vnitřní prostory, ve kterých je vzduch znečištěn například škodlivinami ze svařování, emisemi vozidel a tabákovým kouřem. Zajišťujeme čistý vzduch na Vašem pracovišti.


Celosvětově
Plymovent má výrobní v Alkmaaru (Nizozemsko), Lycksele (Švédsko) a Jižní Africe (pro místní trh). Máme 11 obchodních kanceláří v Belgii, Kanadě, Číně, Francii, Německu, Indii, Nizozemsku, Švédsku, Jižní Africe, Spojených státech a Spojeném království. V dalších více jak 45 zemích jsme zastoupeni pomocí sítě našich autorizovaných distributorů. Sídlo společnosti se nachází v Heerhugowaard (Nizozemsko).


Čistý vzduch je pro nás vším
Čistý vzduch je něco, co většina z nás považuje za samozřejmost. Nicméně všude tam, kde pracují lidé, viditelné i neviditelné vzduch znečišťující částice, jako např. škodliviny ze svařování, olejová mlha, tabákový kouř, emise vozidel, prach a viry, představují nebezpečí pro lidské zdraví. Naštěstí povědomí o kvalitě vnitřního vzduchu roste. Plymovent je odhodlán zajišťovat čisté a zdravé pracovní prostředí pro své zákazníky.

 
 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace