Země / Jazyk

Plymovent

Plymovent je významným globálním hráčem na trhu produktů, systémů a služeb pro odsávání a filtraci vzduchu. Nabízíme řešení pro vnitřní prostory, ve kterých je vzduch znečištěn například škodlivinami ze svařování, emisemi vozidel a tabákovým kouřem. Zajišťujeme čistý vzduch na Vašem pracovišti.

 

Celosvětově

 

Plymovent má výrobní v Alkmaaru (Nizozemsko), Lycksele (Švédsko) a Jižní Africe (pro místní trh). Máme 11 obchodních kanceláří v Belgii, Kanadě, Číně, Francii, Německu, Indii, Nizozemsku, Švédsku, Jižní Africe, Spojených státech a Spojeném království. V dalších více jak 45 zemích jsme zastoupeni pomocí sítě našich autorizovaných distributorů. Sídlo společnosti se nachází v Heerhugowaard (Nizozemsko).

 

Čistý vzduch je pro nás vším

 

Čistý vzduch je něco, co většina z nás považuje za samozřejmost. Nicméně všude tam, kde pracují lidé, viditelné i neviditelné vzduch znečišťující částice, jako např. škodliviny ze svařování, olejová mlha, tabákový kouř, emise vozidel, prach a viry, představují nebezpečí pro lidské zdraví. Naštěstí povědomí o kvalitě vnitřního vzduchu roste. Plymovent je odhodlán zajišťovat čisté a zdravé pracovní prostředí pro své zákazníky.

 

"Plymovent pečuje o vzduchu, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

 

Respektujeme životní prostředí a dodáváme vysoce kvalitní výrobky. Zkušenosti získané v průběhu mnoha let a náš upřímný závazek k požadavkům zákazníka nám umožňují poskytnout Vám to pravé řešení, které potřebujete."

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení

Brochure

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace