Země / Jazyk

Pracovní příležitosti

V současné době pracuje v JVB vice než 20 lidí. Projektanti, servisní technici, montéři elektro a vzduchotechniky, produktoví manažeři, účetní – muži, ženy – inženýři i učni.

 

Ambice

 

Máme vysoké ambice a jelikož se snažíme soustavně zlepšovat a rozšiřovat sortiment našich služeb, stále hledáme motivované, talentované lidi pro posílení naší společnosti. Srdečně Vás zveme podělit se s námi o své znalosti a dovednosti a spojit je s naší ambiciózní společností.

 

Myslete jasně… Jednejte!

 

Uvažujete o dalším kroku ve Vaší kariéře? Pak se podívejte na naše volná pracovní místa a přihlašte se online o práci dle Vašeho výběru.

 

Volná pracovní místa:

 

Hledáte práci nebo chcete změnit zaměstnavatele?
Rosteme a do svého týmu přivítáme šikovné řemeslníky pro montáž vzduchotechniky. Jste zruční, pracovití, u práce přemýšlíte a nevadí Vám práce po celé České republice? Pokud navíc máte zkušenosti s montáží vzduchotechniky, prací na stavbách, vlastníte §50 a máte řidičský průkaz, jsme už teď dohodnuti :) Možnost krátkodobé výpomoci (2-3 měsíce) i trvalého pracovního poměru.

 

Kontakt: JVB Engineering s.r.o., Komenského 1173, Rumburk. Více informaci osobně nebo na telefonu +420412333291, případně zašlete životopis na info@jvb.eu

 

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace