Země / Jazyk

Push-Pull systém

 

Školiviny ze svařování a řezání pod kontrolou

Má Váš provoz problémy s velkými mračny dýmů, hromadících se nad pracovní oblastí zpracování kovů? Pokud ano, máme pro Vás osvědčené řešení, které eliminuje neustálá mračna prachu a dýmů na pracovišti. Naše Push-Pull systémy jsou osvědčeným a efektivním řešením, které bylo instalováno ve špičkových výrobních zařízeních po celém světě. Systémy Push-Pull mohou být významným přínosem pro Váš provoz a Vám a Vašim zaměstnancům poskytnout čistší, zdravější a bezpečnější pracovní prostředí.

 

Vlastnosti
  • Nízká úroveň hluku

  • Nízké pořizovací náklady

  • Snížení množství jemného prachu

  • Výkon pod kontrolou

  • Energetické úspory

Řešení pro různorodé rozvržení pracovišť

Instalací Push-Pull systému ve Vašem provozu nevytvoříte pouze zdravější a bezpečnější pracovní prostředí, ale také uspoříte investiční náklady. Jelikož se jedná o modulární systém, není třeba měnit veškeré zařízení. Nová ventilace může být určena pouze pro specifické pracovní oblasti.

 

Návrh správného systému pro Váš provoz

Pro návrh efektivního Push-Pull systému vyhovujícímu přesně Vašim potřebám je třeba provést a vyhodnotit důkladný seznam a popis stávajících výrobních postupů, prostor, operací a zařízení. To zahrnuje především parametry jako: aplikace/technologické procesy, pracovní postupy, stávající odvětrání a pohyb vzduchu, celkový objem a konstrukce dílny i překážek.

 

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistíte, který systém je pro Vás ten pravý.

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace