Země / Jazyk

Zdravotnictví

Péče o tělesně postižené, domy s pečovatelskou službou, léčebny pro dlouhodobě nemocné, ústavy sociální péče, azylové domy, čekárny atd.

 

Psychiatrické léčebny, pečovatelské ústavy a domovy důchodců jsou místa, kde spolu žije mnoho lidí pohromadě. Tato prostředí jsou proto ideální živnou půdou pro bakterie. Silné pachy z výkalů, těl a léků také mají významný vliv na kvalitu vnitřního vzduchu.

 

Ostatní zařízení s pečovatelskou péčí, jako domovy pro osoby s tělesným postižením či azylové domy, čelí stejnému problému. Pečovatelé v tomto sektoru jsou také často vystaveni tabákovému kouři od obyvatel těchto zařízení.

 

Méně patrné, ale zcela určitě přítomné, jsou částice tonerů a jemný domácí prachi. Dokážeme vytvořit seznam příčin vašich problémů, doporučit řešení na míru, dodat a nainstalovat vhodné produkty. Je samozřejmostí, že veškerá naše řešení jsou v souladu se všemi právními předpisy.

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace