Jak pracujeme

Na základě našich zkušeností, získaných v průběhu desítek let práce v oblasti úpravy vzduchu, Plymovent vyvinul osvědčený přístup, nazýváme inženýrská řešení. Tento přístup zajišťuje čistý vzduch ve vašem pracovním prostředí s nákladově efektivním a snadným operačním systémem. Tento proces zahrnuje 7 fází, od analýzy a návrhu po dodávku, instalaci, uvedení do provozu a servis, to vše je zahrnuto v balíčku za peníze.

INŽENÝRSKÁ ŘEŠENÍ PLYMOVENT:
Vyšetřujeme to

Každý zákazník má specifické požadavky. Abychom je mohli splnit, je nezbytné provést důkladné šetření, určit položky týkající se velikosti zařízení, rozvržení a počtu pracovních stanic, upřednostňovaných možností ovládání atd. Dokončení první fáze dává odpověď na to, co potřebujeme dodávat produkt, který si přejete.

Plánujeme

Na základě informací, které dostáváme z naší vyšetřovací fáze, vytváříme návrh na nejlepší řešení, které vyhovuje vašim konkrétním požadavkům. Vybíráme výrobky z našeho širokého sortimentu, až po možné systémy šité na míru, které poskytují trvalé a optimální řešení pro zajištění snadného provozu a čistého vzduchu při práci.

Navrhujeme

Ve fázi návrhu jemně vylaďujeme produkty a řešení zvolená ve fázi plánování podrobnými položkami, jako jsou tlakové ztráty, filtry, ovládací prvky, velikost ventilátoru atd. Flexibilita a modularita našich produktů nám umožňují optimalizovat váš systém s ohledem na modularitu, bezpečnost, hospodárnost a provoz. Výsledkem bude návrh systému, který vyhovuje vašim požadavkům pro dnešek i budoucnost.

Instalujeme

Po dokončení fáze návrhu máme možnost nainstalovat vaše produkty a systémy. Společnost Plymovent má po celém světě přes 30 000 instalací systému, což zajišťuje zdravé pracovní prostředí v každém místě. Máme bohaté zkušenosti s dodáváním řešení na klíč, díky čemuž se můžete soustředit na své hlavní činnosti.

Prověřujeme

Po dokončení instalační fáze zajistíme, aby systém pracoval v souladu s našimi očekáváními. Naše neustálá snaha o dokonalost a spokojenost zákazníků vede k tomu, že vám poskytujeme systém čištění vzduchu, který je důvěryhodnou investicí a který funguje po mnoho dalších let.

Trénujeme

Jako partner založený na znalostech jsme rádi, že se můžeme podělit o své profesionální znalosti. Máme schopnost poskytnout vám praktický výcvik, jak na maximum využít našich systémů.

Servisujeme a udržujeme

V každé společnosti je důležitá trvalá provozní bezpečnost. Abychom to zajistili, můžeme vám nabídnout různé typy podpory a služeb. Od podpory instalace po servisní a údržbářské smlouvy naši technici zajistí, že vaše výrobky a systémy zůstanou v optimálním stavu!